Hızlı İletişim

Hızlı İletişim

Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurabilir ve ya +90 (232) 4636734 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hakkımızda
172
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-172,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.2,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

a

Hakkımızda

Tedarik Zinciri Yönetimi, günümüzün ekonomik şartlarında önemi gittikçe artan ve zaman içinde daha da artış gösteren, ürünlerin hammadde aşamasından, sonra nokta olan tüketim aşamasına kadar tüm hareketler modelidir.
Makro Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi adından da anlaşıldığı üzere Tedarik Zinciri içerisinde bürokratik halka olarak önemli bir yere sahip olan gümrükleme hizmetini konularına son derece hakim, deneyimli ve eğitimli genç bir kadro ile ilkelerinden ödün vermeden müşterilerine sunmak hedefindedir.
Kuruluşumuzun gümrük müşavirliği hizmeti ile ilgili olarak yakaladığı farklılık, ilkeleri ve ilkelerin müşterilerine yansımalarıdır.

Misyon

Müşterilerimizin gereksinimlerini yakalayarak bütünsel çözümler üreten hedeflerine ulaştıran güvenilir iş ortağı olmak, yarattığı fayda ile hizmet maliyetlerini minimize etmektir.

a
a

Vizyon

Gümrükleme hizmetinde dünya standartlarında bir referans olmak.

İlkelerimiz

Biz;
-Yaptığımız işin sizin için önemini biliriz;
-Bildiğimiz işi yapar, yaptığımız işi biliriz;
-Verdiğimiz sözlerin sürekliliğimizin temeli olduğunu biliriz,
-Bildiklerimizin bilmediklerimizden az olduğunun bilinciyle değişim ve gelişmeleri takip eder yeniliklerin yaratıcısı oluruz;
Siziz…

a